Narodenie dieťaťa prinesie do života každého rodiča niečo nové, neodolateľné a čarovné. Výnimkou som nebola ani ja. Po narodení prvej dcérky mi vŕtala v hlave myšlienka, ako jej byť neustále na blízku a pritom sa nevzdať aktívneho životného štýlu, na ktorý som bola zvyknutá? Chcela som vytvoriť niečo, čo by pomohlo nielen nám, ale všetkým mamám, ktoré sa ocitnú v rovnakej situácii ako ja. A môj nápad a odhodlanie umožnili, že sa zrodilo GoBIMBI. 

Na začiatku to boli len nosiče, ktorých hlavnou charakteristikou bola funkčnosť a jednoduchosť. Nápady a skúsenosti však umožnili, že sa na rad dostala i kreativita a začali vznikať skutočné dizajnové kúsky s prepracovanými detailmi.

GoBIMBI je zástancom názoru, že nosič i šatka sú doplnkom rodiča a je pre nás dôležité, aby sa pri ich používaní cítil sebavedomo a krásne. Naše vzory i farby vyhovejú každému a nezáleží na tom, či nosíte chlapčeka alebo dievčatko. Víziou našej značky je možnosť mať deti neustále pri sebe a rásť spolu. Veď i výskumy ukazujú, že nosenie detí najmä počas prvých rokov ich života má pozitívny vplyv na ich vývoj i zdravie. 

Broňa
mama troch úžasných detí