My vám dáme viac

 

Látka

Spojením originálneho dizajnu a najfajnovejších priadzí vzniká za pomoci tkania jedinečná textúra, v ktorej sa vy aj vaše dieťatko budete cítiť veľmi príjemne a luxusne zároveň.

O kvalitu sa staráme osobne

Každý jeden kus prejde od začiatku až po koniec výroby rukami jednej osoby. Tým vieme zaručiť skutočne precízne vyhotovenie. Naša šatkovina je pretransformovaná do krásnych a detailne prepracovaných nosičov. 

 

Utkané a ušité s láskou

Na výrobu našej šatkoviny sme si vybrali fabriku v susednom Česku pre jej profesionálny prístup a dlhoročnú tradíciu výroby. Šatkovina sa ďalej spolu s nosičmi spracuváva pod našou vlastnou strechou na Slovensku. Takto máme pod kotrolou každý jeden vyrobený kus a vieme sa zaručiť za jeho kvalitu. Na tomto mieste ich vyrobíme, skontrolujeme s láskou zabalíme a predávame do rúk kuriérovi, odkiaľ za vami cestujú do celého sveta.

 

Pocit luxusu dodá jedine kvalitná šatkovina

Nie je látka ako látka. Aby bola naozaj kvalitná, zachovala si svoje vlastnosti po dlhú dobu, zvolili sme výlučne tzv. šatkovinu, tkanú z bio bavlny. Ide o jedinečný materiál, ktorý sa častým používaním stane ešte príjemnejším a mäkším. Naše šatky k vám prídu voňavé, vypraté a vyžehlené. Tento proces je nevyhnutný a uzatvára sa ním celý cyklus výroby. Takže ju po odbalení môžete začať ihneď používať. To isté platí aj pre naše nosiče.

 

Etika je pre nás dôležitá

Naše materiály získavame výhradne od etických výrobcov, ktorí rešpektujú životné prostredie a pracujú s prírodou a nie proti nej. Zamestnanci našich dodávateľov dostávajú adekvátne mzdy a je s nimi zaobchádzané ľudsky a s rešpektom.